Oferta


 

                                         Auto zabytkowe do wynajęcia na imprezę
                 Czarna Wołga Gaz 24 – samochód z duszą w stylu Retro

       

 

 

Polecam piękną i cieszącą się drugą młodością WOŁGĘ GAZ 24 z 1979 roku. Nie trzeba jej dużo reklamować, zarezerwowana kiedyś wyłącznie dla wysoko postawionych dygnitarzy. Nie można przejść obok niej obojętnie, podziw gości gwarantowany. Auto wzbudza ogromny zachwyt i sentyment wszędzie tam, gdzie się pojawi. Tym pojazdem naprawdę można zaimponować. W mojej ofercie znajduje się auto spod znaku Jelonka tj. Wołga Gaz 24. Jedź do ślubu ekstrawagancką limuzyną "legendą PRL'u", dostępną niegdyś jedynie dla wybrańców, dziś dostępną dla każdego. Pozwól sobie w tym szczególnym dniu na odrobinę luksusu i elegancji rodem z tamtych lat.
Wynajmij kultowy radziecki samochód w 100% oryginalny. Teraz na tę ważną uroczystość może być Twoje! Samochód całkowicie odrestaurowany, zgodnie z oryginałem – czarny, perłowy kolor z jasnokremową tapicerką pięknie się komponuje. Ma dopracowane wszelkie najdrobniejsze detale. Dużo miejsca w środku zapewni komfort, wygodę i niezapomniane przeżycie. Podróż uprzyjemni Państwu muzyka z trzydziestoletniego lampowego radia.
Wołga wyróżnia się oryginalnym "mrocznym klimatem", wspaniałym bujaniem nadwozia oraz przepiękną boczną linią uzupełnioną o dużą ilość chromowanych dodatków. W tym aucie można poczuć się jak największe osobistości, podróżujące właśnie takim modelem samochodu dziesiątki lat temu, a uśmiechnięte miny przechodniów mówią same za siebie! Wnętrze - świetnie zachowane i w pełni oryginalne stanowi świetną oprawę sesji zdjęciowej.
Oferuję atrakcyjne ceny i najwyższą jakość usług. Samochód wynajmuję wraz z kierowcą na terenie Włocławka, Lipna i okolic. Podstawiam auto wraz z kierowcą przystrojone bądź, wedle państwa życzenia pod wskazaną kwiaciarnię. Doskonale sprawdza się nie tylko na uroczystości ślubne, lecz i na inne imprezy - chrzciny, komunia, osiemnastka, studniówka, sylwestra, bale, wieczór kawalerski lub panieński, uroczystości rocznicowe, wycieczki po Włocławku i okolicach.
Wszędzie tam, gdzie liczy się dobra, udana i niezapomniana zabawa. Samochody wynajmujemy również na potrzeby sesji zdjęciowych.
Zadzwoń w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz sprawdzenia dostępności interesującego Cię terminu: 606476366